› 
Diety

Diety

Chia Shake produkty môžete zaradit do týchto diét:

Overené zákazníkmi

Prírodné suroviny

Bez pridaného cukru

Potrebné vitamíny a minerály

Ketónová / Keto diéta

V Keto diéte jete nízkosacharidové a vysokoproteínové jedlá, aby sa Vaše telo dostalo do ketózy a Vy ste spaľovali vlastné tukové zásoby ako zdroj energie.

Viac o keto diéte

Proteínová diéta

Táto diéta je založená na vysokom príjme bielkovín (proteínov). Najznámejšou variantou proteínovej diéty je Atkinsonova diéta.

Viac o proteínovej diéte

Atkinsonova diéta

Diéta funguje na vysokom príjme bielkovín. Ideálnymi potravinami sú výrobky Chia Shake – obsahují vysoký podiel bielkovín, vyvážený obsah vitamínov a minerálnych látok.

Viac o Atkinsonovej diéte

Low Carb diéta / Nízkosacharidová diéta

Behom Low Carb diet nejete jedlá s vysokým podielom jednoduchých cukrov a sacharidov. Keď vynecháte sacharidy, tak tým pomôžete spustiť efekt Low Carb diéty – zmiznú výkyvy hladiny cukru v krvi a tým i náhle pocity hladu.

Viac o low carb diéte

Dukanova diéta

V Dukanovej diéte jete bielkovinové jedlá a prijímate väčšie množstvo vody a tekutín. Chia Shake diétny kokteil je priamo ideálny pre Dukanovú diétu.

Viac o Dukanovej diéte

Anglická diéta

Koncept tejto diéty pochádza z Anglicka. V tejto diéte jete instantné nízkokalorické jedlá, najčastejšie 5x denne. Chia Shake produkty sú nízkokalorické a naviac obsahujú všetky vitamíny a minerály.

Viac o Anglickej diéte

Diéta s Chia Shake

Vďaka našim produktom sa už desiatkam tisíc spokojných zákazníkov podarilo schudnúť a veríme, že aj vám takto pomôžeme zhodiť prebytočné kilá.

Prejsť do e-shopu

Vytvorili sme pre vás diétu, pri ktorej schudnete prirodzene, bez hladovania a cvičenia.

Kľúčom k úspechu je jedinečné zloženie našich produktov, ktoré sú nízkosacharidové, obsahujú len malé množstvo zdravých tukov a naopak vysoký podiel bielkovín. Vďaka takejto skladbe makroživín sa váš organizmus dostane do stavu nazývaného ketóza, kedy dochádza k využívaniu tukov ako primárneho zdroja energie. Spaľujete tukové zásoby a chudnete.

Ak chcete konečne schudnúť, stavte na našu diétu.

Dietní plány

Small

 • Pri nízkej nadváhe
 • Diétne koktejly môžete miešať ako s vodou, tak aj s polotučným mliekom.
 • Dĺžka trvania 1. krok diéty 1 týždeň + 2. krok diéty 1 týždeň + 3. krok diéty 2 týždne.
-17%

Diétny balíček na týždeň

65 

(4 recenzie zákazníkov)

Medium

 • Pri strednej nadváhe
 • Diétne koktejly môžete miešať s vodou alebo s kombináciou vody a mlieka.
 • Dĺžka trvania 1. krok diéty 1 týždeň + 2. krok diéty 2 týždne + 3. krok diéty 3 týždne.
-23%
Doprava zadarmo

Diétny balíček na 2 týždne

119 

(7 recenzií zákazníkov)

Large

 • Pri vysokej nadváhe
 • Diétne koktejly miešajte s vodou.
 • Dĺžka trvania 1. krok diéty 2 týždne + 2. krok diéty 3 týždne + 3. krok diéty 5 týždňov.
-29%
Doprava zadarmo

Diétny balíček na 4 týždne

215 

(9 recenzií zákazníkov)

XLarge

 • Pri veľmi vysokej nadváhe
 • Diétne koktejly miešajte s vodou.
 • Odporúčame diétu kombinovať s naším produktom Hunger Blocker, ktorý potlačí hlad a chute do jedla.
 • Dĺžka trvania 1. krok diéty 2 týždne + 2. krok diéty 4 týždne + 3. krok diéty 6 týždňov.
-34%
Doprava zadarmo

Diétny balíček na 8 týždňov

379 

(7 recenzií zákazníkov)

Čo je to ketóza a ako vám pomôže schudnúť?

Dieta Chia Shake staví na princípoch keto diéty, ktorá vaše telo prinúti spaľovať tuky na energiu. Pri keto diéte konzumujete bielkoviny a tuky, zato ale maximálne obmedzíte svoj príjem sacharidov. Vďaka tomu váš organizmus prejde do ketózy, kedy miesto zo sacharidov (glukózy) tvorí energiu z ketónov, látok vznikajúcich v pečeni metabolizovaním zásobných a prijímaných tukov. Ketóza je pre telo prirodzeným stavom, kedy sa zároveň znižuje hladina inzulínu, hormónu, ktorý je okrem iného zodpovedný za ukladanie tuku v tele.

Keto diéta je teda rýchlou a účinnou zbraňou pre boj s nadbytočnými kilogramami.

Dietny plán a jeho pravidlá

 1. Jedzte 5× denne, a to prevažne produkty Chia Shake.
 2. Jedzte v pravidelných rozostupoch, každé 2,5–3 hodiny alebo podľa potreby. Posledné jedlo jedzte ideálne nie menej ako 2 hodiny pred spánkom.
 3. Dbajte na dostatočný pitný režim. Pite až 3 litre nesladených tekutín denne. Vhodné sú obyčajná voda a slabý čaj. Môžete si dať aj kávu, ktorú však do pitného režimu nepočítajte.
 4. Konzumujte diétne produkty Chia Shake určené na chudnutie.
 5. Zamerajte sa na dostatočný príjem zeleniny. Jedzte 150 g zeleniny denne, predovšetkým zelenej. Povolená zelenina sa pre každý krok môže líšiť.
 6. Diéta Chia Shake je rozdelená do troch krokov.
 7. Prvý krok vám zaistí razantný úbytok na váhe, druhý prinesie ďalšie chudnutie a postupnú adaptáciu na bežné potraviny a tretí krok funguje ako upevňovacie fáza, vďaka ktorej si novú váhu udržíte a zamedzíte jojo efektu.

Dieta Chia Shake je rozdělena do tří kroků

První krok vám zajistí razantní úbytek na váze, druhý přinese další hubnutí a postupnou adaptaci na běžné potraviny a třetí krok funguje jako upevňovací fáze, díky níž si novou váhu udržíte a zamezíte jojo efektu.

1. krok diéty

Vďaka obmedzenie konzumácie sacharidov prejde vaše telo počas 25 dní do stavu ketózy, teda spaľovanie tukov na energiu. Aby ste to dosiahli, jedzte počas prvého týždňa 5x denne diétne proteínová jedla Chia Shake. K tomu odporúčame pridať 150 g povolenej zeleniny a až 100 g zdravých tukov za deň.

Na výber máte z pestrej palety jedál, ako sú koktaily, kaše, palacinky, šalvie pudingy, polievky, omelety a smoothies a tiež z rady príchutí, ako je vanilka, malina-jahoda, lieskový oriešok či cappuccino.

2. krok diéty

Jedzte 3× denne diétne jedlo Chia Shake doplnené o malé množstvo povolených nízkosacharidových potravín plus 2 denne si pripravte vlastný nízkosacharidovej jedlo bohaté na bielkoviny.

Aj naďalej si môžete dať diétne Chia Shake kokteily, smoothies, kaše, polievky, omelety, palacinky, pudingy či muffiny, a to v ľubovoľnom poradí.

Kým svoj organizmus udržíte v ketóze, nebudete pociťovať hlad. Potraviny bohaté na sacharidy ako sú zemiaky, cestoviny, strukoviny a pečivo vynechajte aj v tejto fáze.

V 2. kroku diéty začnite zaraďovať viac bežných potravín bohatých na bielkoviny, ako sú mäso, ryby, tofu, vajíčka a nesladené mliečne výrobky. Môžete zaradiť aj menšie množstvo paradajok, paprík a bobuľového ovocia.

3. krok diéty

Záverečná časť diéty je veľmi dôležitá, odolajte preto pokušeniu ju podceniť, inak by mohlo dôjsť k jojo efektu. Rozhodne vám teraz neodporúčame návrat k pôvodným stravovacím návykom, dostali by ste sa zase tam, kde ste boli pred začiatkom diéty.

Treba si novonadobudnutú hmotnosť upevniť, aby ste ju mohli natrvalo udržať.

Jedzte 2–3× denne diétne jedlo Chia Shake doplnené o zeleninu a 2–3 denne zdravé nízkosacharidovej jedlo bohaté na bielkoviny a vlákninu.

Povolené potraviny

Zelenina v 1. kroku diety

Hlávkový a jiný salát, rukola, polníček, špenát, brokolice, květák, kapusta, růžičková kapusta, kadeřávek, hlávkové zelí, čínské zelí, kedlubna, cuketa, salátová okurka, zelená a bílá okurka, ředkvička, bílá ředkev, zelené fazolky, dýně, lilek baklažán, pórek, chřest, artyčok, řapíkatý celer, cuketa, čekanka, fenykl, neslazené kysané zelí, patison, petržel, řeřicha, houby čerstvé, vč. hlívy ústřičné (max 100g den), sójové a jiné klíčky.

Zdravé tuky

Tuky sú pri keto diéte zásadné. Pre optimalizáciu vášho zdravia sa vyvarujte trans-mastným kyselinám, obmedzte nasýtené tuky a preferujte mono a polynenasýtené tuky. Inšpirujte sa naším zoznamom zdravých tukov.

(Uvedené množstvo = 1 porcia): olivový olej (3 lyžice), kokosový olej (až 3 zarovnané lyžice), slnečnicový olej (3 lyžice), maslo (1 lyžica), ghee (1 lyžica), orechové maslo (1 lyžica), mandle (25 g), vlašské orechy (25 g), para orechy (25 g), lieskové orechy (25 g), chia semienka (1 lyžica), slnečnicové semienka (2 lyžice), tekvicové semienka (2 lyžice), konopné semienka (2 lyžice), mleté ľanové semienka (1 lyžica), avokádo (¼), olivy (5 g).

Dochucovadlá

Soľ, korenie, čerstvé bylinky, sušené bylinky, sušená paprika, rasca, kôpor, kurkuma, sušený cesnak a ďalšie jednodruhové korenie, čerstvý cesnak, čerstvý zázvor, vínny ocot (až 1 lyžička), balzamikový ocot (až 1 lyžička), horčica, čistý domáci vývar, nekalorické sladidlá, nesladené kakao.

Zdravá náhrada jedla

Chia Shakem môžete jednoducho nahradiť akékoľvek jedlo. Všetky naše produkty obsahujú všetky potrebné živiny, zdravé omega-3 mastné kyseliny z chia semienok a tak dôležité vitamíny a minerály. Vaše telo sa Vám poďakuje. Urobte správny krok k zdraviu.
„Lepšia budúcnosť začína dnes, nie až zajtra“.
Zobraziť produkty

Diétne jedlá

-12%

Diétny koktejl

19,90 

(100 recenzií zákazníkov)
-10%

Diétna kaša

18,50 

(11 recenzií zákazníkov)
-10%

Smoothie

25 

(4 recenzie zákazníkov)
-13%

Proteínové palacinky

17,90 

(5 recenzií zákazníkov)
Všetky diétne produkty

Odmeňujeme verných zákazníkov!

Za každý nákup v našom e-shope získate body, ktoré môžete pri ďalšom nákupe vymeniť za lákavé zľavy. Chudnutie s Chia Shake je teraz ešte jednoduchšie!

Kokteil je velmi chutný, som veľmi spokojná a kila idú rýchlo dolu ? čo sa týka dodania tak som tiež veľmi spokojná ? dakujem Chia Shake ❤️
MŇÁÁÁÁM, môžem len a len odporučiť, tento pistáciový je úplne TOP. Vôbec mi nevadí, že mám sladkú včeru, dokonca sa vždy teším na pistáciovú večeru ????
Ochutnala som prichute Cappucino, Cokolada a Pistacie — vsetky 3 chutia vyborne. 🙂 Konecne shake, ktorý potesi aj mlsny jazycek 😉
Vyborna chut, som velmi milo prekvapena. shake pijem na ranajky a tato prichut mi vyhovuje najviac. Velka spokojnost
magnifiermenu