Shaky a koktejly

Shaky a
koktejly

Chia koktejly

Kto z Vás by si neprial mať viac ako 24 hodín? Čas bije neúprosne, a každá hodina denne navyše znamená veľa odvedenej práce, ktorú by sme inak nestihli. Bohužiaľ ako ľudstvo nevieme predĺžiť deň aspoň na 25 hodín. Ale čo keby sme vedeli hodinu denne ušetriť? A my vieme! Nie je nič jednoduchšie, ako príprava jedál s Keto Chia Shake, ktoré sa postarajú o kompletný prísun všetkých živín pre Vaše telo. A Vy si môžete radostne užívať každú ušetrenú minútu, namiesto toho, aby ste museli variť niekoľkokrát denne alebo museli jesť nezdravý fast food.

Chia Shake obsahuje všetky živiny, ktoré Vaše telo potrebuje. Naše Keto Chia Shake kokteily sú navrhnuté tak, aby optimálne nahradili jedlo – zdravý kokteil zaženie hlad v práci, alebo ako desiata na výlete.

Príprava je jednoduchá: Nápoj máte hotový do 1 minúty. Iba zmiešate 1 odmerku s mliekom / rastlinným mliekom (chutnejšie a sýtejšie) alebo s vodou. Keto Chia Shake nápoj zasýti na 3 až 5 hodín.

 

Najpredávanejší

Chudnutie

Diétny koktejl

15,99 

Diétne koktejly na chudnutie

Vedeli ste, že nielen množstvo kalórií v jedle a tiež pomer bielkovín, tukov a sacharidov má vplyv na metabolizmus a následne na chudnutie? Sacharidy sú najjednoduchším zdrojom energie pre naše telo, a v prebytku sa ukladajú ako tuk. Nedostatok sacharidov spúšťa alternatívny spôsob získavania energie = ketózu. Spaľujeme vlastné tukové zásoby, čo umožňuje chudnutie bez námahy.

Diétny kokteil na chudnutie Chia Shake bol navrhnutý tak, aby vďaka vysokému obsahu bielkovín a nízkemu obsahu sacharidov telo odbúravalo tuky bez toho, aby ste museli cvičiť a hladovať. Nápoj zasýti na 3 až 5 hodín. Kokteilom nahraďte 1 – 2 jedlá denne. Na výber máte z mnohých lahodných príchutí: banán, jahoda+malina, vanilka, čokoláda, pistácie a cappuccino. Začnite už dnes s kokteily na chudnutie!

Smoothie & Koktejly na chudnutie

Chudnutie

Diétny koktejl

15,99 
39 
Novinka

Chudnutie

Smoothie

19,99 

Proteínové koktejly a Milkshaky

Bez ohľadu na to, ako veľmi cvičíte alebo posilňujete, nedosiahnete úspech, ak sa nestravujete správne. Pre rýchlu regeneráciu po cvičení telo potrebuje jedlo s vyváženým množstvom bielkovín, tukov a sacharidov. Dôležitú úlohu pri športovaní hrajú nielen bielkoviny, ale aj sacharidy, ktoré dodajú energiu. Chia Shake Optimal je náhrada jedla pre ľudí, ktorí majú aktívny život. Kokteil obsahuje kvalitný srvátkový WPC proteín, pomalé sacharidy z ryže a zdravé omega 3 mastné kyseliny z Chia semienok, vitamíny a minerály. Do minútky máte hotovo – stačí len zmiešať s mliekom alebo vodou. Chia Shake optimal si môžete dopriať v príchutiach: banán, jahoda a čokoláda.

Fitness

Meal Shake

11,99 
29,99 

Fitness

Meal Shake

11,99 
29,99 

Zdravé Vegánske Chia Shaky

Byť vegánom je náročné – hlavne získať všetky potrebné živiny z rastlinných zdrojov. Vyvinuli sme pre Vás plnohodnotnú vegánsku náhradu jedla. S kokteilom dostanete potrebné živiny vrátane vitamínu B12, bielkoviny z mandľového a ryžového proteínu, zdravé tuky z kokosu a pomalé sacharidy z ryže. Chia semienka sú zdrojom zdravých omega 3 mastných kyselín. Chia Shake Vegan Vám dodá energiu a zasýti na 3 až 5 hodín. Vyberať môžete z: banánu, jahody a čokolády.

VEGAN proteínový shake

Vegan shake

11,99 
–33%

VEGAN proteínový shake

Veľký Vegan shake

19,99 22,99 

VEGAN proteínový shake

Vegan shake

11,99 
–33%

VEGAN proteínový shake

Veľký Vegan shake

19,99 22,99