Beauty Booster

Beauty Booster

21,99 

Na sklade

Skutočná krása vychádza zvnútra, a takisto zo živín, ktoré telu dávate. Z tohoto dôvodu Beauty Booster pracuje vnútri, na úrovni buniek tak, aby sa prísun zdravých látok odrazil na Vašom dokonalom zjave. Beauty Booster je teda vynikajúci prípravok pre všetky ženy, ktoré si chcú udržať mladistvý vzhľad.

Balenie = 90 vegan. kapsúl (30 dní)

Beauty Booster – jemná a žiarivá pleť, silné a leské vlasy a pevné nechty.

Obsahuje zmes aminokyselín, vitamínov, minerálov a prírodných extraktov. Tieto látky predovšetkým:

 • posilňujú rast a lesk vlasov,
 • vyživujú pleť a pokožku,
 • spevňujú nechty,
 • minimalizujú vrásky.

Suroviny pôsobia synergicky pre maximálnu účinnosť a viditeľné výsledky a prípravok je vhodný i pre veľmi náročných uživateľov.

Chia Shake Beauty Booster obsahuje tieto funkčné zložky:

 • Methionin je dôležitá esenciálna aminokyselina (telo si ju nevie vyrobiť samo, je potrebné ju prijať zo stravy a doplnkov stravy). Je dobrým pomocníkom pre kvalitu pleti, vlasov a nechtov a najviac dokáže chrániť bunky pred znečistením, čím spomaľuje proces stárnutia.
 • Tyrosin je aminokyselina, ktorá je dôležitá pri tvorbe kožného pigmentu, taktiež pri stresových situáciách, kedy zlepšuje funkciu mozgu, posilňuje pamäť, a takisto podporuje proces učenia.
 • Cystein je aminokyselina, ktorá sa podieľa na tvorbe silného antioxidantu glutathionu, a tak pomáha bojovať proti škodlivému vplyvu voľných radikálov. Má aj protizápalové účinky.
 • Kolagén je bielkovina, ktorá je základným stavebným prvkom spojivových tkanív. Je nevyhnutná pre zdravie a krásu pokožky, udržuje pevnosť a zdravie nechtov a vlasov, hraje dôležitú rolu pri stárnutí organizmu a podieľa sa na spomalení stárnutia pokožky.
 • Kyselina hyaluronová je významná stavebná zložka kože. Jej hlavný význam spočíva
  v udržiavaní vody, aby tkanivá zostali dobre hydratované, čo je významným faktorom pre svieži, mladistvý vzhľad pleti. Zbohom, jemné vrásky!
 • MSM (methylsulfonylmethan) sa nachádza v kolagénových vláknach a chrupavkách, podieľa sa na zaisťovaní pružných väzieb medzi bielkovinami a na zdraví kĺbov. MSM je zdrojom síry, ktorá má priaznivý vplyv na vzhľad pokožky, vitalitu vlasov a nechtov. Podporuje taktiež správne využitie vápniku a fosforu v organizme.
 • Zinok prispieva k správnemu metabolizmu sacharidov a mastných kyselín. Prispieva k normálnej syntéze bielkovín, ďalej k udržaniu zdravého stavu vlasov, nechtov, pokožky a kostí, a takisto k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.
 • Selén prispieva k udržaniu zdravo vyzerajúcich vlasov a nechtov, k vyrovnanej činnosti štítnej žľazy a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, a teda aj predčasným stárnutím.
 • Vitamín B7 (biotín) ma priaznivý vply na kvalitu vlasov a nechtov a nesmie chýbať v žiadnom doplnku podporujúcom vonkajšiu krásu. Hrá rolu v udržovaní energetického metabolizmu, podporuje nervovú sústavu, metabolizmus makroživín a udržuje pokožku zdravú a krásnu.
 • Vitamín B6 (pyridoxin) je dôležitý pre udržovanie ideálneho energetického metabolizmu, napomáha vyrovnanej mysli, stará sa o metabolizmus bielkovín, normálnu tvorbu červených krviniek, môže znížiť únavu a vyčerpanie a prispieva k regulácií hormonálnej aktivity.
 • Vitamín C nesmie chýbať v žiadnom prípravku pre podporu krásy. Hrá totiž rolu v procese biosyntézy kolagénu, ktorého produkcia v organizme pribúdajúcimi rokmi klesá. Ďalej prispieva k správnemu energetickému metabolizmu, k cennej ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a zvyšuje vstrebávanie dôležitého železa.
 • Pivovarské kvasnice obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny. Sú jedným z najlepších zdrojov vitamínu skupiny B, vrátane vitamínu B12. Sú aj skvelým zdrojom stopových prvkov a minerálov (horčíku, selénu, chrómu, železa, draslíku a fosforu) a sú bohaté i na nukleové kyseliny.
 • Extrakt zo žihľavy. Žihľava je jednou z našich najliečivejších rastlín. Dokáže detoxikovať krv. Bojuje s príznakmi únavy a vyčerpania. Už oddávna je ale tiež považovaná za skvelú bylinu pre rast vlasov, proti ich rednutiu a pre celkové zlepšenie ich kvality. Rovnako vhodná je i pre pokožku, priaznivo ovplyvňuje jej stav a môže si poradiť aj s exémami.
 • Praslička roľná obsahuje kyselinu kremičitú, ktorá je skvelou na problémy s pokožkou a vlasmi, pretože zlepšuje ich štruktúru a silu. Okrem iného si môže poradiť aj s kožnými vyrážkami a udržuje pleť, vlasy a nechty tak krásne, ako ich chcete mať.
 • Extrakt z ginka dvojlaločného (známy aj jako ginko biloba), má antioxidačné účinky, zaisťuje lepšiu duševnú rovnováhu, dobré kognitívne funkcie a má pozitívny vplyv na mikrocirkuláciu krvného system, čo je dôležité zvlášť pri pribúdajúcom veku.
Zloženie

Zloženie v 3 kapsulách

Methionin 500 mg
MSM (methylsulfonylmethan) 500 mg
Pivovarské kvasnice 200 mg
Extrakt zo žihľavy 100 mg
Tyrosin 100 mg
Kolagén 100 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 % * 80 mg
Zinok bisglycinát chelát 100 % * 50 mg
Praslička roľná 50 mg
Cystein 50 mg
Extrakt z ginka dvojlaločného 20 mg
Kyselina hyalurónová 10 mg
Vitamín B6 (pyridoxin HCL) 100 % * 1,4 mg
Seleničitan sodný 100 % * 55 μg
Biotín (D-biotín) 100 % * 50 μg
Vegánska kapsula (HPMC)

* RHP (referenčná hodnota príjmu)

Dávkovanie

Dávkovanie

3 kapsule denne pred jedlom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty Booster”

Hmotnosť 0.3 kg