Fitness jedlá

Fitness jedlá

Prehľad fitness jedál

Zdravé fitness pokrmy plné bielkovín, vitamínov a minerálov. Produkty obsahujú kvalitné WPC proteíny. Pri cvičení a posilňovaní je dôležité mať prísun živín v správnom pomere. Naše fitness produkty Vám dodajú rýchlo vstrebateľný srvátkový proteín, pomalé sacharidy z ryže, zdravé Omega 3 kyseliny z Chia semienok a všetky vitamíny a minerály. Na výber máte: proteínové palacinky, proteínové kaše, Chia pudingy, Chia muffin, proteínové nápoje Chia Shake optimal – všetko v rôznych príchutiach.

Proteínové nápoje

Chia Shake optimal je kompletná náhrada jedla so srvátkovým proteínom, ryžovou kašou, Chia semienkami, vitamínmi a minerálmi. Kompletne nahradí jedlo. Stačí zamiešať s mliekom / vodou a dodať svojmu telu výživu, ktorú potrebuje.

Chia Shake optimal
11,99 €
11,99 29,99 

Fitness jedlá

Chia Meal Shake jahoda

11,99 29,99 
11,99 29,99 

Proteínové palacinky a pudingy

Zdravé proteínové raňajky s našimi proteínovými palacinkami. Palacinky pripravíte do 5 minút a sú bez gluténu. Chia puding je skvelý ako proteínový olovrant s obsahom proteínov 50%.

Palacinky & Pudingy
15,99 €

Diétne dezerty

Proteínové palacinky

15,99 

Diétne dezerty

Chia puding lesné plody

15,99 

Diétne dezerty

Chia puding mango

15,99 

Diétne dezerty

Chia puding Piňa Colada

15,99 

Orieškové maslá

orieškové maslá
12,99 €

Lahodné orieškové nátierky s pridaným srvátkovým proteínovým izolátom. Nízky obsah cukru a vysoký obsah proteínov. Príchute: čokoláda + lieskové oriešky = Proteinella, kokosové maslo = Coconella, Chia + slaný karamel + arašidy = Chianella.

11,99 

Proteínové tyčinky

Fitness balíčky