Zdravá výživa

Zdravá výživa

Vrátime Vás k zdraviu

Správne a zdravé stravovanie je zložitý proces, pri ktorom musíte počítať s denným množstvom kalórií a so všetkými živinami. Je dôležité zjesť správny pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Správne jedlo Vám umožní:

  • efektívne chudnutie bez pocitu hladu
  • udržanie váhy
  • alebo nárast svalovej hmoty

Vďaka Chia Shake už nemusíte nič zložito plánovať a počítať, všetko sme vyriešili za Vás! Naše produkty Vám dodajú energiu, a k tomu Vám zabezpečia všetky potrebné živiny + vitamíny a minerály. S Chia Shake môžete úplne nahradiť bežnú stravu napríklad v práci, v škole, na cestách, po športe. Jedná sa o plnohodnotné výživné jedlo zo superpotravín. V Chia Milkshake nájdete srvátkový proteín – kvalitný zdroj bielkovín, ryžovú múku – zdroj pomalých sacharidov, chia semienka – zdroj omega 3 mastných kyselín a antioxidantov, všetky vitamíny a minerály pre Vaše zdravie.

Príprava je jednoduchá: Nápoj máte do 1 minúty – Iba zmiešate 1 odmerku s mliekom / rastlinným mliekom (chutnejšie a sýtejšie) alebo s vodou. Jeden nápoj Vám zaženie hlad na 3 až 5 hodín.

Chia Shake sa postará o Vašu výživu

Chia Shake sme vyrobili tak, aby Vám dodal optimálny pomer živín a kalórií. Pokryje 1/5 denných nutričných potrieb. Hodí sa tak ako olovrant alebo ako doplnenie denného jedálnička, keď nemáte práve čas si uvariť. Naše jedlá sú bohaté na vitamíny, minerály a potrebné bielkoviny. U nás si môžete vybrať z niekoľkých príchutí a budete mať stále pestrý jedálny lístok.

Najpredávanejší

11,99 29,99 

Oceňujem rýchle doručenie. Z chuti som mal málinko obavy, ale ChiaShake mi chutí, zasýti a určite vyskúšam i ďalšie príchute. Za mňa rozhodne môžem odporúčať!
5.0.0
2018-03-03T16:29:12+01:00
10
1
11,99 29,99 

Fitness jedlá

Chia Meal Shake jahoda

11,99 29,99 
11,99 29,99 

Srvátkový (Whey) Proteín alebo Ryžový + Mandľový

Chia Shake optimal obsahuje srvátkový proteín, jeden z najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Vo variante Vegan nájdete kombináciu ryžového a mandľového proteínu.