Doprava zdarma nad 70 €
 › 
Zdravá výživa

Zdravá výživa

Základom zdravého stravovania je premyslená a vyvážená strava, počas ktorej telo dostáva všetky potrebné živiny.

Prečo zvoliť keto diétu?

  • Rýchle chudnutie
  • Jete 5× denne
  • Bez jo-jo efektu
  • Spaľujete tuk bez pohybu
  • Zníži sa chuť na jedlo
  • Zníži sa hladina cukru v krvi

Vrátime Vás k zdraviu

Správne a zdravé stravovanie je zložitý proces, pri ktorom musíte počítať s denným množstvom kalórií a so všetkými živinami. Je dôležité zjesť správny pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Správne jedlo Vám umožní:

  • efektívne chudnutie bez pocitu hladu
  • udržanie váhy
  • alebo nárast svalovej hmoty

Vďaka Chia Shake už nemusíte plánovať a počítať všetko, urobili sme pre vás všetko! Naše výrobky dodávajú energiu a poskytujú všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Chia Shake môže úplne nahradiť bežné jedlo v práci, v škole, na cestách alebo po cvičení. Je plnohodnotné výživné jedlo z tzv superfoods. V Chia Shake nájdete srvátkový proteín – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, ryžovú múku – zdroj pomaly stráviteľných uhľohydrátov, chia semienok – zdroj omega 3 mastných kyselín a antioxidantov. Zahrnuli sme všetky vitamíny a minerály potrebné pre vaše zdravé stravovanie.

Príprava je jednoduchá: Nápoj máte do 1 minúty – Iba zmiešate 1 odmerku s mliekom / rastlinným mliekom (chutnejšie a sýtejšie) alebo s vodou. Jeden nápoj Vám zaženie hlad na 3 až 5 hodín.

Bez pridaného cukru

Bohaté na vitamíny a minerály

Chia Shake sa postará o vašu zdravú výživu

Chia Shake bol navrhnutý tak, aby poskytoval optimálny pomer živín a kalórií. Zahŕňa 1/5 denných výživových požiadaviek. Vhodný ako desiata alebo denné jedlo, keď nemáte čas variť. Naše jedlá sú bohaté na vitamíny, minerály a esenciálne bielkoviny. Môžete si vybrať z niekoľkých príchutí a vždy budete mať pestrú ponuku. Chia Shake Optimal obsahuje srvátkový proteín, jeden z najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Vo vegánskej verzii nájdete kombináciu bielkovín z ryže a mandlí.
Prejsť do e-shopu

Chcete schudnúť?

Pomôžeme vám schudnúť. Máme množstvo produktov, ktoré vám pomôžu schudnúť bez hladu a cvičenia.

Meal Shake

15 

(15 recenzií zákazníkov)

Veľký Meal Shake

44 

(11 recenzií zákazníkov)
magnifiermenu