Doprava zdarma nad 70 €
 › 
Produkty   ›   Chudnutie   ›   Káva a čaje   ›   TEATOX – Denný čaj na chudnutie

TEATOX – Denný čaj na chudnutie

Bezproblémové zaspávanie nie je pre každého samozrejmosť. Stres, priveľa povinností a starostí preťažuje naše nervy. Ako se večer uvoľniť a zaistiť si pokojný spánok? Pripravte si bylinný večerný teatox čaj.

12 

Ak si zakúpite tento produkt, získate 120 bodov v hodnote 1,20 !
Ak si zakúpite tento produkt, získate 120 bodov v hodnote 1,20 !
Popis
Recenzie

TEATOX – Denný čaj na chudnutie

Po prebudení by ste mali byť plní síl a optimizmu, ale poznáte to. Skoré vstávanie, myšlienky na každodenné povinnosti a ranný chaos vás často skôr rozladí. Chce to nejaký životabudič, ktorý vás naplní energiou. Denný čaj zvládne túto úlohu na jednotku.

Japonský zelený čaj sencha vyniká sviežou chuťou a vášmu telu dodá poriadnu dávku antioxidantov, vitamínov a minerálov. Koreň púpavy vám pomôže s odbúraváním tukov a spolu so šípkami prečistí pečeň a obličky.

Zázvor a fenykel podporí správnu funkciu vášho tráviaceho systému. Prispeje k tomu tiež škorica, která je tiež silným antioxidantom, zlepšuje činnosť mozku, posilňuje imunitu a podporuje chudnutie, alebo mäta prieporná, ktorá môže zároveň odbúravať stres a pomáha proti bolestiam hlavy.

Listy stévie poslúžia ako prírodné rastlinné sladidlo a citrónová tráva a pomarančová kôra obohatí denný teatox čaj o povzbudivú citrusovú chuť a vôňu.

Zloženie: Zelený čaj sencha, koreň púpavy, škorica, mäta prieporná, citrónová tráva, pomarančová kôra, sladké drievko (sladovka), zázvor, fenykel, stévia, šípky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “TEATOX – Denný čaj na chudnutie”

Možno by sa Vám páčilo…

-13%
Doprava zadarmo

Diétny balíček na 2 týždne

109 

(7 recenzií zákazníkov)
-18%
Doprava zadarmo

Diétny balíček na 4 týždne

199 

(9 recenzií zákazníkov)
-6%

Diétny balíček na týždeň

64 

(4 recenzie zákazníkov)
-10%
Doprava zadarmo

Letný diétny balíček

94 

(9 recenzií zákazníkov)
magnifiermenu