› 
Diétne jedlá
  • Výrobky na chudnutie

    Pomôžu vám získať váhu snov a zbaviť sa zbytočných kilogramov.

Prehľad výrobkov na chudnutie

„Je škoda, že schudnutie nie je také jednoduché a príjemné ako priberanie na váhe.“

Ak ste nikdy nemali podobné myšlienky, nikdy ste sa nesnažili schudnúť. Existujú milióny spôsobov, ako schudnúť, ale takmer všetky diéty majú krátkodobý účinok. Obmedzenie veľkej časti denného príjmu potravy vás bude prenasledovať formou premýšľania o kúsku sladkého koláča. Chia Shake ponúka revolučný spôsob eliminácie prebytočných kilogramov bez nutnosti drastického hladového jojo efektu. Počítali sme pre vás, koľko vaše telo potrebuje denne na príjem kalórií, bielkovín, tukov a uhľohydrátov, aby stratilo nadbytočný tuk. Ako na to? Postupujte podľa nášho stravovacieho plánu a schudnite.

Chia Shake zoštíhľujúci koktejl je navrhnutý tak, aby vďaka vysokému obsahu bielkovín a s nízkym obsahom uhľohydrátov telo samo odstraňovalo tuk bez námahy a hladu.

Nápoj vás nasýti na 3 až 5 hodín. Vymeňte koktejl za 1–2 jedlá denne. Môžete si vybrať z mnohých chutí: banán, jahoda + malina, vanilka, čokoláda, pistácie a kapučíno. Štartujte svoju ketogénnu stravu už dnes s našim stravovacím plánom!

Nízky obsah cukrov

Bohaté na vitamíny

Kvalitné diétne produkty pre zdravý životný štýl

Našou špecialitou sú diétne koktejly na chudnutie, ktoré sú plné bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov a pritom skvele chutia. Prezrite si ale náš e-shop a zistite, že Vám toho ponúkame ešte oveľa viac: kaše, pudingy, polievky, omelety, müsli, tyčinky, smoothie, spaľovače tukov a ďalšie skvelé produkty.
Prejsť do e-shopu

Chudnutie sa trasie

Chia Shake zoštíhľujúci koktail je navrhnutý tak, že vďaka vysokému obsahu bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov telo samo odstraňuje tuk bez námahy a hladu.

Nápoj vás nasýti 3 až 5 hodín. Vymeňte kokteil za 1-2 jedlá denne. Môžete si vybrať z mnohých chutí: banán, jahoda + malina, vanilka, čokoláda, pistácie a cappuccino. Štartujte svoju ketogénnu stravu už dnes s našimi výrobkami stravy!

(91 recenzií zákazníkov)

Diétny koktejl

15,99 

(22 recenzií zákazníkov)

Veľký diétny koktejl

39 

(3 recenzie zákazníkov)

Smoothie

19,99 

Diétna večera

Dietetické polievky v ketogénnej strave.

Perfektný ako diétny obed alebo večera. Polievka má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah uhľohydrátov, cukru a tukov. Môžete si vybrať jednu z nasledujúcich možností: paradajková, zeleninová alebo syrová polievka.

(8 recenzií zákazníkov)

Diétna polievka

15,99 

(4 recenzie zákazníkov)

Diétna omeleta

15,99 

Zoštíhľujúce kaše a pudingy

Diétne kaše a pudingy na redukciu hmotnosti.

Kaša je plnšia, zmiešaná s mliekom, ideálna na raňajky diéty. Puding je ľahší a ľahko stráviteľný, zmiešaný s vodou. Puding sa odporúča v lete ako diétny dezert. Môžete si vybrať banánovú alebo čokoládovú kašu. Puding je k dispozícii v nasledujúcich originálnych príchutiach: Mango, Pina Colada a Forest Fruit.

(3 recenzie zákazníkov)

Chia puding

15,99 

(11 recenzií zákazníkov)

Diétna kaša

15,99 

Stravovacia večera

Zoštíhľujúce omelety v ketogénnej strave.

Ďalším typom chutného jedla – diétne omelety, ideálne na diétne obedy alebo večere. Na rozdiel od klasických omeliet obsahuje naša omeleta viac rastlinných bielkovín a menej tuku. Môžete si vychutnať syr alebo húb omeletu.

(5 recenzií zákazníkov)

Proteínové palacinky

15,99 

(3 recenzie zákazníkov)

Chia puding

15,99 

Diétne dezerty

Vychutnajte si sladký dezert a nebojte sa, pretože s týmito výrobkami nebudete priberať na váhe.

Majú vysoký obsah bielkovín. Vďaka týmto dezertom zostanete v stave ketózy. Môžete si vybrať z proteínových palaciniek a Chia Muffin.

(3 recenzie zákazníkov)

Chia muffin

15,99 

Proteínové müsli

11,99 

Všetky diétne produkty

Zdravá náhrada jedla

Chia Shakem môžete jednoducho nahradiť akékoľvek jedlo. Všetky naše produkty obsahujú všetky potrebné živiny, zdravé omega-3 mastné kyseliny z chia semienok a tak dôležité vitamíny a minerály. Vaše telo sa Vám poďakuje. Urobte správny krok k zdraviu.

„Lepšia budúcnosť začína dnes, nie až zajtra“.

Redukčné balenia

Užitočné balíčky na chudnutie pre ketogénnu stravu.

V baleniach nájdete kombináciu všetkých diétnych výrobkov. Jedzte ketogénne jedlá 5-krát denne. Chudnutie bez pôstu a cvičenia.

Rýchle výsledky

Jete 5× denne

Výsledky už po 7 dňoch

Viditeľný úbytok kg

-5%
(4 recenzie zákazníkov)

Diétny balíček na týždeň

57 

-9%
(7 recenzií zákazníkov)

Diétny balíček na 2 týždne

99 

-10%
(9 recenzií zákazníkov)

Diétny balíček na 4 týždne

189 

-12%
(7 recenzií zákazníkov)

Diétny balíček na 8 týždňov

349 

magnifiermenu