Výrobky na chudnutie

Pomôžu vám získať váhu snov a zbaviť sa zbytočných kilogramov.

Prehľad výrobkov na chudnutie

„Je škoda, že schudnutie nie je také jednoduché a príjemné ako priberanie na váhe.“

Ak ste nikdy nemali podobné myšlienky, nikdy ste sa nesnažili schudnúť. Existujú milióny spôsobov, ako schudnúť, ale takmer všetky diéty majú krátkodobý účinok. Obmedzenie veľkej časti denného príjmu potravy vás bude prenasledovať formou premýšľania o kúsku sladkého koláča. Chia Shake ponúka revolučný spôsob eliminácie prebytočných kilogramov bez nutnosti drastického hladového jojo efektu. Počítali sme pre vás, koľko vaše telo potrebuje denne na príjem kalórií, bielkovín, tukov a uhľohydrátov, aby stratilo nadbytočný tuk. Ako na to? Postupujte podľa nášho stravovacieho plánu a schudnite.

Chia Shake zoštíhľujúci koktejl je navrhnutý tak, aby vďaka vysokému obsahu bielkovín a s nízkym obsahom uhľohydrátov telo samo odstraňovalo tuk bez námahy a hladu.

Nápoj vás nasýti na 3 až 5 hodín. Vymeňte koktejl za 1–2 jedlá denne. Môžete si vybrať z mnohých chutí: banán, jahoda + malina, vanilka, čokoláda, pistácie a kapučíno. Štartujte svoju ketogénnu stravu už dnes s našim stravovacím plánom!
Bára J.

Przegląd odchudzających produktów

„Szkoda, że utrata wagi nie jest tak prosta i przyjemna jak przybieranie na wadze“.

Jeśli nigdy nie miałeś podobnych myśli, to nigdy nie próbowałeś schudnąć. Istnieją miliony sposobów, żeby schudnąć, ale prawie wszystkie diety mają krótkotrwały efekt, a ograniczenie dużej części dziennego spożycia żywności będzie Cię prześladować w postaci myśli o kawałku słodkiego ciasta. Chia Shake oferuje rewolucyjny sposób eliminowania nadmiaru kilogramów bez konieczności utrzymywania drastycznej głodówki z efektem jojo. Policzyliśmy dla Ciebie, ile dziennie Twój organizm potrzebuje dostarczyć kalorii, białka, tłuszczy i węglowodanów, aby zrzucić nadmiar tłuszczu. Jak tego dokonać? Wystarczy postępować zgodnie z naszym planem diety i chudnąć.

Chudnutie

Diétny koktejl

15,99 
39 
Novinka

Chudnutie

Smoothie

19,99 

Chudnutie sa trasie

Chia Shake zoštíhľujúci koktail je navrhnutý tak, že vďaka vysokému obsahu bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov telo samo odstraňuje tuk bez námahy a hladu.

Nápoj vás nasýti 3 až 5 hodín. Vymeňte kokteil za 1-2 jedlá denne. Môžete si vybrať z mnohých chutí: banán, jahoda + malina, vanilka, čokoláda, pistácie a cappuccino. Štartujte svoju ketogénnu stravu už dnes s našimi výrobkami stravy!

Diétna večera

Dietetické polievky v ketogénnej strave.

Perfektný ako diétny obed alebo večera. Polievka má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah uhľohydrátov, cukru a tukov. Môžete si vybrať jednu z nasledujúcich možností: paradajková, zeleninová alebo syrová polievka.

Chudnutie

Diétna polievka

15,99 

Chudnutie

Diétna omeleta

15,99 

Chudnutie

Chia puding

15,99 

Chudnutie

Diétna kaša

15,99 

Zoštíhľujúce kaše a pudingy

Diétne kaše a pudingy na redukciu hmotnosti.

Kaša je plnšia, zmiešaná s mliekom, ideálna na raňajky diéty. Puding je ľahší a ľahko stráviteľný, zmiešaný s vodou. Puding sa odporúča v lete ako diétny dezert. Môžete si vybrať banánovú alebo čokoládovú kašu. Puding je k dispozícii v nasledujúcich originálnych príchutiach: Mango, Pina Colada a Forest Fruit.

Stravovacia večera

Zoštíhľujúce omelety v ketogénnej strave.

Ďalším typom chutného jedla – diétne omelety, ideálne na diétne obedy alebo večere. Na rozdiel od klasických omeliet obsahuje naša omeleta viac rastlinných bielkovín a menej tuku. Môžete si vychutnať syr alebo húb omeletu.

15,99 

Chudnutie

Chia puding

15,99 

Chudnutie

Chia muffin

15,99 
Novinka

Diétne dezerty

Vychutnajte si sladký dezert a nebojte sa, pretože s týmito výrobkami nebudete priberať na váhe.

Majú vysoký obsah bielkovín. Vďaka týmto dezertom zostanete v stave ketózy. Môžete si vybrať z proteínových palaciniek a Chia Muffin.

Redukčné balenia

Užitočné balíčky na chudnutie pre ketogénnu stravu.

V baleniach nájdete kombináciu všetkých diétnych výrobkov. Jedzte ketogénne jedlá 5-krát denne. Chudnutie bez pôstu a cvičenia.

Zľava!
–5%
57 
Zľava!
–9%
99 
Zľava!
–10%
189 
Zľava!
–12%
349